Sepetim ( 0 )
Kategoriler

ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.


2 - Posta Çeki Havalesi

PTT Bank aracılığı ile posta çeki hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Posta çeki hesabımızı iletişim sayfamızdan öğrenebilirsiniz.3 - Alternatif Ödeme Sistemi

Uluslararası güvenilirliğe sahip Western,PayPal, PayU, iPara, İyzico Ödeme Sistemleri sayesinde ödeme yapabilirsiniz.

 

4 - Kredi Kartıyla Ödeme 

Tüm maksimum kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilir, diğer banka kartlarıyla tek çekim olarak kredi kartından alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

5 - Kapıda Ödeme Sistemi

Kapıda ödeme sistemiyle 6,90 tl kapıda ödeme farkıyla alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Ve kargonuz ayağınıza kadar geldikten sonra ücretini vermiş olursunuz.

 


TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 7 iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.

 

DİKKAT: Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.suslusanat.com.tr sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

Müşterinin T.C. Kimlik numarası yanlış veya eksik ise yalan beyandan ayrıca dava açılacak olup, bu gibi durumlarda savcılıkdan onay görüşmesi için kullanılan telefon numarasının sahibinin T.C. kimlik numarası alınarak, o kişiye dava açılacaktır. 
Bu durumda Tüm avukat, dava hukuki borçlar ALICIYA aittir. Tüm yasal sorumluluklar için sitemizde yer alan MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ okuyunuz.